Het examen (De test-trilogie Book 3)

(4.5/5) - 335 beoordelingen
  • ISBN: B00PIV9OJY
  • Auteur: Joelle Charbonneau
  • Uitgeverij: Karakter Uitgevers F-VERT
  • Genre: Kinderen & jongvolwassenen
  • Datum: 20 juni 2014
  • Pagina's: 319
  • Taal: Nederlands

5.193 mensen hebben dit boek gratis gedownload

Synopsis

Het examen is het derde deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding! Lezersreactie op het eerste deel in De Test-trilogie, De Test: `De Test kruipt onder je huid en laat je niet meer los. De spanning, angst en woede van Cia …